Obsługa telefoniczna Twojej firmy

Możesz przekierować swój numer do nas, na stałe lub tymczasowo, a Asystentka przywita się z rozmówcą według ustalonej formuły. Po każdym zakończonym połączeniu, otrzymasz powiadomienie SMS lub e-mail ze szczegółami rozmowy.

icon

Dedykowany numer

W OxCall masz możliwość aktywacji własnego numeru telefonu, z wybranej przez Ciebie strefy. Połączenia obsługiwane przez nas są nagrywane, a historia wszystkich połączeń znajduje się w Panelu Klienta, dzięki czemu masz pełny nadzór nad każdą rozmową.

icon

Wirtualny sekretariat

Nasza Asystentka przedstawi się tak jak pracownik Twojej firmy. Obsłużymy każdego Klienta zgodnie ze scenariuszami rozmowy przygotowywanymi we współpracy z Tobą. Możemy odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania, załatwiając część spraw bez Twojej interwencji.

Kompleksowa obsługa

Prowadzenie kalendarza


Przekaż nam dostęp do obsługi firmowego kalendarza. Możemy zająć się umawianiem terminów Twoich spotkań oraz poinformować rozmówcę o godzinach Twojej dostępności.

Groupe de masques 6@2x

Biuro Obsługi Klienta

Ograniczenie kosztów


Abonament OxCall jest zdecydowanie niższy niż koszty uruchomienia fizycznego sekretariatu i zatrudnienia własnego pracownika. Przekaż obsługę połączeń wyspecjalizowanym Asystentkom, które podniosą jakość obsługi Twoich Klientów.

Oferujemy bezpłatny okres próbny

#